Biuro księgowe Rzeszów – Katrines

Cenimy czas i pieniądze naszych Klientów. Profesjonalnie dbamy o każdego z nich, oferując usługi z zakresu usług rachunkowych, księgowości, płaci i kadr w Rzeszowie i okolicach. Zarówno dla naszych stałych, jak i przyszłych Klientów wprowadziliśmy szereg promocyjnych pakietów usług.

Na start. Otwórz firmę z naszym Biurem księgowym Katrines i zyskaj 50% rabatu!

Masz świetny pomysł na własny biznes, ale nie do końca pewnie czujesz się w zagmatwanym świecie przepisów finansowych? Cenisz swój czas i nie chcesz spędzać go w urzędach, a kontakt z urzędnikami chciałbyś ograniczyć do koniecznego minimum? Chcesz skupić się na rozwoju własnej firmy, a nie ślęczeć nad dokumentami finansowymi, wypełniać deklaracje i śledzić zmieniające się przepisy?

Pozwól, że zajmiemy się tym! My to lubimy! Chociaż założenie własnej firmy i związane z tym formalności wydawać się mogą proste, na świeżego przedsiębiorcę czeka sporo legislacyjnych pułapek. Pomożemy ich uniknąć! Profesjonalnie doradzimy korzystne rozwiązania dopasowane do profilu Twojej działalności. Podpowiemy wybór formy prowadzenia działalności i najkorzystniejszy sposób jej opodatkowania.

Znamy wszystkie aktualnie obowiązujące preferencyjne warunki prowadzenia działalności i możliwości uzyskania dofinansowań do nich. Załatwimy wszelkie formalności związane z złożeniem firmy, jej rejestracją w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie.

Załóż z nami swoją Firmę i pozwól zająć się jej rachunkową stroną, a przez proces jej rejestracji przeprowadzimy Cię bezpłatnie i udzielimy 50% rabatu na usługę w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy!

Na zmianę. Zmień stare biuro rachunkowe na Katriness księgowość i zyskaj 20% rabatu!

Szukasz nowego biura rachunkowego, bo poprzednie nie spełnia Twoich rosnących oczekiwań? Właśnie przeniosłeś swoją firmę do Rzeszowa i chcesz mieć księgowość zawsze pod ręką? Zapraszamy do nas! Nasze biuro księgowe Rzeszów – Katrines oferuje usługi na najwyższym poziomie z zakres rachunkowości, płac i kadr w najkorzystniejszych cenach!

Dla przedsiębiorców prowadzących już swoją działalność, chcących skorzystać z naszych usług oferujemy 20% rabatu przez pierwsze 2 miesiące obowiązywania umowy.

ksiegowa

Z polecenia. Poleć nas znajomym i zyskaj 15% rabatu!

Nasze profesjonalne usługi doceniają nasi stali Klienci. Najlepszą reklamą jest ich zadowolenie. Polecając znajomym nasze biuro księgowe Rzeszów – Katrines, nie tylko umożliwiają im Państwo skorzystanie z najwyższej jakości usług i profesjonalnego doradztwa, ale również najkorzystniejszej ceny! Jako podziękowanie za polecenie naszych usług mamy dla naszych Klientów jednorazowy 15% rabat na miesięczne usługi, jeśli dojdzie do nawiązania współpracy z polecenia.